MERSİN POZCU KLİMA SERVİSİ EN UCUZ KLİMA TAMİR BAKIM MONTAJ 05352696567

Her türlü klima işleriniz için servis hizmetleri.

Harmanlı Klima Servisi, 1990’lı yıllardan bu yana klima montajı, klima tamiri ve bakımı ile ilgili her türlü hizmeti vermekte olup, günümüzde de aynı şekilde işlemlerine devam etmektedir.  Her markaya hizmet veren Mersin Klima Servisi, en uygun fiyat ve temiz işçiliğiyle, müşterilerin de beğenisini kazanmış durumdadır.

Özellikle Akdeniz Bölgesinin kavurucu sıcağında, klima bir yaşam biçimi haline gelmiştir. Klimasız bir ev veya iş yerinde durabilmek neredeyse imkansızdır. Klimanızın temizlenmesi veya bakımı için, tamamen bozulmasını beklemenize gerek yoktur. Klimanız çalışıyor olabilir fakat ilk aldığınız gibi soğutmuyor olabilir veya istediğiniz performansı vermiyordur. Bu gibi durumlarda, klimanın tamamen bozulmasını veya işlevini kaybetmesini beklemeden mersin klima servisi hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Ev ve ofis tipi, Büro tipi, inverter ve portatif klimalar için ayrı ayrı servis çağırmanıza gerek yok. Çekirdekten yetişen deneyimli personelimizle, markası ne olursa olsun, klimalarınızla ilgili yaşadığınız tüm sorunlar için bize ulaşabilirsiniz.

samsung yetkili pozcu, mitsubishi, demirdöküm, airfel, arçelik, beko, lg beko, alarko, Mezitli, tece, erdemli, Silifke, Tarsus, beko, rubenis, york, seikon, lg

fujitsu, hıtachı, hyundai, haier, hicon, daikin, toshiba, north aire, americool, york, electra,general,cartel klima yetkili.